POPTÁVKA - NEZÁVAZNÁ KALKULACE

STÍNÍCÍ TECHNIKA

V sortimentu naší společnosti najdete řešení pro všechny požadavky na stínící techniku vašich interiérů i exteriérů. Hlavním sortimentem z oblasti stínící techniky jsou dodávky žaluzií. V naší nabídce jsou jak žaluzie horizontální tak i vertikální, ale i látkové roletky a japonské stěny. Obraťte se na nás a my vám rádi s výběrem té správné žaluzie pomůžeme. Naše působnost se vztahuje na Prahu a Středočeský kraj.

Nabízíme vám však i praktické sítě proti hmyzu, které jsou přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.

STÍNÍCÍ TECHNIKA

Horizontální žaluzie

horizontalni-zaluzie

Žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Provedení, použitý materiál a barevnost lamel dotváří celkový styl interiérů.

STÍNÍCÍ TECHNIKA

Vertikální žaluzie

vertikalni-zaluzie

 Vertikální žaluzie mají dobrou kombinační schopnost funkčnosti s dekorativností. S našimi vertikálními žaluziemi můžete i místnost s poměrně velkou. prosklenou plochou přeměnit v útulný interiér s příjemnou atmosférou, ať již se jedná o obývací pokoj, kuchyň, ložnici či koupelnu.

STÍNÍCÍ TECHNIKA

Látkové roletky

latkove-roletky

Textilní roletky jsou vhodným stínícím a dekorativním prvkem zvýrazňujícím celkové architektonické řešení interiéru. Roletky jsou dodávány v široké škále látek a typů, které je možné dokonale sladit s vnitřním prostorem.

STÍNÍCÍ TECHNIKA

Japonské posuvné stěny

japonske-steny

Japonské posuvné stěny patří mezi velmi atraktivní stínící techniku. Jde o velice originální zastínění interiéru a toto řešení doporučujeme použít všude tam, kde vzniká požadavek na zastínění velké plochy.

STÍNÍCÍ TECHNIKA

Sítě proti hmyzu

site-proti-hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.