POPTÁVKA - NEZÁVAZNÁ KALKULACE

STŘEŠNÍ OKNA

Volá vaše podkroví po nových střešních oknech? Vyslyšte jeho prosbu a pořiďte si nová střešní okna ROTO! Naše firma winko nabízí kompletní realizaci těchto dřevěných nebo plastových oken. Působíme zejména v Praze a celém Středočeském kraji. Střešní okna značky ROTO patří mezi špičku okenního kování na evropském trhu. Nechte se jejich designem okouzlit i vy!

Proč právě střešní okna ROTO?

přední výrobce střešních oken na trhu v Evropě • maximální propustnost skel pro dostatek světla v podkroví • lehce otevíratelná

ROTO střešní okna, která naše firma dodává, nabízí pohodlné ovládání – okno otevřete hravě jednou rukou! Jsou opatřena jednou klikou pro větrání či mytí. Výhodou střešního okna je především úspora prostoru. Jako ideální doplněk slouží stínění v podobě elektricky ovládané venkovní rolety.

STŘEŠNÍ OKNO

Roto Designo R8

Nízkoenergetické výklopné/kyvné

vyklopne-kyvne-R8

Výklopné/kyvné střešní okno Designo R8 je vyráběno důsledně podle principu společnosti Roto. Díky umístění otočného bodu v horní části okna se dá okno kompletně otevřít směrem ven. Volnosti nahoře odpovídá i komfort dole: všechny funkce okna se dají pohodně ovládat pomocí kliky jednou rukou. Navíc jedině firma Roto nabízí bezpečnostní zasklení s ochranou proti slunečnímu světlu a tepelnou izolací sériově i u střešních oken standardní řady. Všechna střešní okna R8 jsou již z výroby osazena zateplovacím blokem WD, který v místnosti udržuje příjemné klima a šetří náklady na vytápění. Nízká konstrukční výška umožňuje optimální začlenění do střechy, což přispívá ke zlepšení povrchových teplot a napomáhá úspoře energie.

STŘEŠNÍ OKNO

Designo RotoComfort i8

Snadné ovládání jedním tlačítkem

RotoComfort_i8_4

Představujeme vám revoluční novinku, která definuje novou úroveň komfortu bydlení a obsluhy ve světě střešních oken. Automaticky ovládané střešní okno Designo WDC i8.K RotoComfort. Nejedná se o standardní automatické kyvné okno, které je v horní části otevíráno pomocí řetězu, ale o okno výklopné. Patentovaná technologie otevírání je zcela skrytá v konstrukci okna a vám tak nic nebrání ve výhledu z něj. A to nejlepší: můžete si vybrat, jak budete okno ovládat – tlačítkem přímo na rámu okna, dálkovým ovladačem, smartphonem či tabletem.

STŘEŠNÍ OKNO

Roto Designo R6

Nízkoenergetické kyvné

Kyvne-stresni-okno-designo-R6

Nízkoenergetické kyvné střešní okno Designo R6. představuje zcela novou generaci energeticky úsporných střešních oken. Předností je zapuštěný rám a celoobvodové kování. Díky špičkovým hodnotám tepelně-izolačních vlastností, novému elegantnímu designu a snadné montáži stanovuje okno Designo nové měřítko kvality.

STŘEŠNÍ OKNO

Roto Designo R6 RotoTronic

Nízkoenergetické kyvné na el. pohon

Kyvne-stresni-okno-designo-R6

Systém RotoTronic dodá Vaší střeše inteligenci. Střešní okna s integrovaným pohonem a ovládáním splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu moderního bydlení. Řešení, které stačí pouze zapojit do zásuvky, obsahuje všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna – přesně podle zásady „plug & play”. Okno je už také připraveno na připojení nejrůznějšího příslušenství. RotoTronic – a život může být tak jednoduchý.

STŘEŠNÍ OKNO

Roto Designo R7

Výsuvně kyvné

Kyvne-stresni-okno-designo-R7

Nejlepší výhled má člověk většinou, když stojí. Proto je osa otáčení kyvného střešního okna Designo R7 umístěna na rozdíl od běžných kyvných oken v horní třetině okna. Zbavíte se tak rušivého okenního křídla, které zasahuje dovnitř, brání ve výhledu nebo dělá z cesty k otevřenému oknu překážkovou dráhu. Přesně podle principu společnosti Roto – „Více volnosti. Více pohodlí.“ – můžete i u výsuvně kyvného okna Designo R7 bez problémů ovládat všechny jeho funkce jedinou klikou, která je pro lepší dosažitelnost umístěna v dolní části křídla. Otevírání, větrání a zavírání tak už nepředstavuje sportovní výkon. Velmi úzký profil rámu zaručuje, že se do obytného prostoru dostane hodně světla. A pocit bezpečí dodává tříbodové zajištění střešního okna s výborným těsněním.

STŘEŠNÍ OKNO

Roto Designo R4

Kyvné střešní okno

Kyvne-stresni-okna-designo-R4

Střešní okna s „klasickým“ kyvným systémem otevírání slouží po mnoho let jako prostředek pro prosvětlení a provětrání místností. Je to varianta funkčně a cenově přijatelná zejména pro místnosti s vysokou nadezdívkou, kde z oken není požadován výhled. V prostorách s vyšší vlhkostí, jako jsou ložnice, koupelny, kuchyně a toalety, najde kyvné okno uplatnění především v plastovém provedení. Mezi výrazné kvality patří naprostá odolnost proti vlhkosti a povrch bez nutnosti údržby. Praktické spárové přivětrávání zajišťuje výměnu vzduchu v místnosti. Materiál je 100% recyklovatelný.

STŘEŠNÍ OKNO

Roto Designo R4 RotoTronic

Kyvné na el. pohon

Kyvne-stresni-okna-designo-R4-roto-tronic

Elektricky ovládané střešní okno Designo R4. RotoTronic uspokojí i nejvyšší nároky na pohodlnou manipulaci v každodenním životě. Řídicí jednotka je integrována přímo do střešního okna (systém Plug & Play). Všechny funkce okna jsou řízeny přepínačem (provedení E) nebo na přání rádiovým dálkovým ovladačem (provedení EF – rádiový přijímač je součástí řídicí jednotky).

STŘEŠNÍ OKNO

Roto Q4 Plus

Kyvné střešní okno

Roto_QT4_plus

Čistý design, kvalitní a odolné zpracování a energetická účinnost na vysoké úrovni – to je RotoQ. Cenově výhodné střešní okno nejnovější generace vás přesvědčí jak svými chytrými detaily, tak ergonomickým madlem. Ale i to nejvyšší pohodlí lze stále ještě zvyšovat: vybavte se jednoduše a téměř bez nářadí doplňky z nepřeberného příslušenství Roto.

STŘEŠNÍ OKNO

Roto QT4 Plus

Kyvné na el. pohon

Roto_Q-4

Také RotoQ Tronic se vyznačuje čistým designem, kvalitním a odolným zpracováním a energetickou účinností na vysoké úrovni – to je RotoQ. Doporučujeme jeho využití především v těžko dostupných oblastech vysoko pod střechou. Cenově výhodné střešní okno nejnovější generace vás přesvědčí jak svými chytrými detaily, tak tichým motorem. Ale i to nejvyšší pohodlí lze stále ještě zvyšovat: vybavte se jednoduše a téměř bez nářadí doplňky z nepřeberného příslušenství Roto.