POPTÁVKA - NEZÁVAZNÁ KALKULACE

HLINÍKOVÉ DVEŘE

Cenově náročnější hliníkové dveře jsou zárukou díky svým maximálním tepelně izolačním a akustickým vlastnostem a protipožární odolnosti. Elegance zde plně vyhovuje i velmi náročným klientům. Vyrábíme z produktů belgické firmy SAPA.

HLINÍKOVÉ DVEŘE

Aluprof

MB 70HI

MB70HI_drzwi

Moderní systém pro výrobu dveří se zvýšenou tepelnou izolací. Systém se vyznačuje robustností profilů a velmi dobrým technickým řešením. Vybírat si můžete z velkého množství příslušenství a kování renomovaných značek.

HLINÍKOVÉ DVEŘE

Aluprof

MB 86HI

MB86SIplus_D_K

Nový systém hliníkových oken a dveří MB-86 nabízí vynikající izolační vlastnosti a je vhodný i pro nízkoenergetické domy. Je to první hliníkový systém, který používá křemičitý aerogel vyplněný netkanou skleněnou textilií (ve verzi AERO), který pomáhá dosáhnout špičkových teplotních parametrů

HLINÍKOVÉ DVEŘE

Aluprof MB 86HI

s překryvnou výplní

MB86SIplus_D_Pan

Je to vizuálně velmi zajímavý a přitom technologicky vyspělý produkt, který s ohledem k použitému konstrukčnímu řešení a rozmanitosti vzorů dveřních panelů může být nejen funkčním a bezpečným vstupem do Vašeho domova, ale také jeho vizitkou a dekorací.

HLINÍKOVÉ DVEŘE

Aluprof MB-77 HS

Zdvižně posuvné dveře

MB-77HS

Systém balkónových zdvižně posuvných dveří s termickým můstkem MB-77HS je určen pro výrobu exteriérových architektonických prvků, které vyžadují tepelnou a akustickou izolaci, a těsnost proti průniku vody a vzduchu. Systém splňuje všechny požadavky s ohledem na spotřebu energie a je šetrný k životnímu prostředí. Parametry dveří překračují požadavky nejpřísnějších platných norem a předpisů.