POPTÁVKA - NEZÁVAZNÁ KALKULACE

REFERENCE

Prohlédněte si naší práci – fotografie našich úspěšných realizací

OKNA

Společnost winko s pětadvacetiletou tradicí na českém trhu vyrábí plastová a hliníková okna z nejkvalitnějších a osvědčených profilů KÖMMERLING a Aluprof. Osobní přístup k zákazníkovi, perfektní poměr cena – výkon.

DVEŘE

Vchodové, interiérové, balkonové a posuvné dveře vyráběné z jedinečných hliníkových a plastových systémů umožňují neomezený počet možností uspořádání. Chraňte svůj dům a byt před tepelnými ztrátami, hlukem a vloupáním.

ZIMNÍ ZAHRADY

Zimní zahrady, zasklené lodžie a prosklené balkony ze špičkových plastových a hliníkových systémů přináší harmonii bydlení.

Díky špičkovým plastovým a hliníkovým systémům vytvoříme zimní zahradu na míru vám i vašemu domu. Stavbu začleníme tak, aby byla v harmonii s domem, ale i zahradou. Zimní zahrada se stane nejen estetickým prvkem, ale především bude sloužit svému účelu. Načerpejte inspiraci v naší fotogalerii a užívejte si i vy zimního sluníčka obklopeni přírodou. Další zimní zahrady naleznete i v našich referencích.

OSTATNÍ SORTIMENT

Žaluzie, rolety, posuvné stěny, sítě proti hmyzu, to vše umocňuje a doplňuje nejen technický, ale i estetický ráz Vašich dveří a oken. Rádi Vám dodáme jako doplňkové služby v rámci realizací oken a dveří.